Huzura açılan kapı…


TARİHÇE:

Meskon Yapı A.Ş adı ile Bursa ili,Nilüfer ilçesinde 2004 yılında faliyete başlayan firmamız;Beşevler semtinde Meskon Apartmanı, Ataevler semtinde Meskon 1 Apartmanı ve Ertuğrulkent semtinde 39 daireli Meskon Evleri projelerini bitirerek çoğunluğu sağlıkçı ve eğitimcilerden oluşan ailelerin kullanımına arz etmiştir.

Müşteri memnuniyetini esas alan anlayış ile yoluna devam eden firmamız 2010 yılında yeniden yapılanarak daha kurumsal bir kimlik ile ÇİÇEKLER YAPI LTD ŞTİ. olarak hizmet vermeye başlamıştır. 2010-2012 döneminde Ertuğrulkent semtinde 28 daireli Ayça Apt, Evce Apt. ve Çiçekler Apartmanlarının imalatlarını tamamlayarak,daire sahiplerine teslim etmiştir. Ağustos 2012 tarihinde başladığımız 23 Nisan mahallesi Mithatpaşa caddesi üzerinde bulunan 48 daire ve 17 bağımsız ticari bölümden oluşan ÇİÇEK PARK projemizin imalatları tamamlanarak daire sahiplerine teslim edilmiştir.

Projelerini zamanında tamamlamayı kendine ilke edinmiş ve inşaat standartlarını her geçen gün yükseltmeyi hedefleyen firmamız bu doğrultuda çalışmaya devam edecektir.

HEDEFLERİMİZ:

Müşterilerimizin beklentilerini en üst düzeyde ve zamanında karşılayarak, maksimum müşteri memnuniyetini sağlamak  üzerine kurduğumuz hedef politikamızla kentimize yakışır imar uygulamaları ile sektörde öncü firmalar arasında yer almak.

Hayallerinizi Profesyonellikle Tamamlıyoruz

MİSYONUMUZ

Üstlendiğimiz projelerin müşterilerimize en yüksek değer ve memnuniyet sağlayacak şekilde gerçekleştirilmesi için, en yeni ve en modern mühendislik ve inşaat teknolojilerini ve sahip olduğumuz bilgi, beceri, deneyim ve kaynakları en doğru ve etkin şekilde kullanmak böylece projelerde bugüne kadar kazandığı başarıyı sürdürmek.

VİZYONUMUZ

Teknoloji ve tasarımın uyum içinde yer aldığı Çiçekler Yapı inşaat sektöründe çıtayı yükseltmiş ve bu başarı bizi her geçen gün bir adım daha ileriye götürecek projelere yönlendirmiştir.

Kaliteli üretimiyle bugün önemli bir marka haline gelen firmamız bundan sonra da değerlerinden ödün vermeyerek yine dünya standartlarında projeler üretmeye, bu yolla Türk inşaat sektörüne büyük katkılar sunmaya devam edecektir.

Kalite Politikamız

Tüm faaliyetlerinde çevreye ve içinde bulunduğu topluma karşı sorumluluklarını dikkate alarak hareket eden Çiçekler Yapı, bu duyarlılığını çevreye minimum seviyede etki eden ürün ve teknolojileri kullanarak gösterir. Standardın üzerinde işler çıkarmak ve sürdürülebilir yaşam ilkeleri doğrultusunda hareket eder.

Çiçekler Yapı‘nın çalışma politikası, müşterilerinin ihtiyaç duyduğu ürün ve hizmetleri, toplumsal sorumluluk bilincinin yanı sıra cazip fiyat ve ödeme koşullarıyla uygun tarzda ve zamanında temin ederek koşulsuz müşteri memnuniyetini sağlamak, gerek satış ve gerekse satış sonrası hizmetleriyle müşteri beklentilerini aşan bir hizmet standardına ulaşmaktır.

Çiçekler Yapı olarak bizim için kazanımların en büyüğü; müşterilerimizle, iş ilişkisi ile başlayıp müşteri memnuniyeti ve verdiğimiz sözleri zamanında yerine getirebilmemizin neticesinde uzun yıllar devam edecek dostluklar kurabilmemizdir.

Müşteri beklentilerinin ve memnuniyetinin gereği olan sürdürülebilir gelişme ise çalışma prensibimizin ve hedeflerimizin temelini teşkil eder. ‘KALİTE’ bir yaşam tarzıdır. ‘KALİTE’ tasarlanır, üretilir, kontrol edilir ve geliştirilir. ‘KALİTE’ tüm çalışanların gönüllü desteği ve sorumluluk bilinci ile sağlanır ve sürdürülür. Takım ruhu içerisinde siz dostlarımızın desteği ile Çiçekler Yapı‘nın hedeflerini ve sizlerin hayallerini yaratmak için çalışırız.

Çiçekler Yapı bugüne kadar pek çok kaliteli projeye imza atarak müşterilerini memnun etmiştir. Sektörümüzde kalıcı ve marka olma yolunda ilerlerken siz müşterilerimizin memnuniyetinde odaklanarak; konfor, estetik ve teknolojiyi uyum içinde yaşam alanlarınıza dahil etmek için özen gösteriyoruz.